همکاری انجمن در سومین دوره “ره نشان” با حمایت بنیاد ملی نخبگان

 بنیاد ملی نخبگان در راستای ایجاد فضای پرنشاط علمی و پژوهشی در بین دانشجویان، آشنا کردن دانشجویان مستعد با نیازها و مسائل جامعه و صنعت و همچنین ترغیب و توانمندسازی دانشجویان مستعد طبق شیوه نامه طرح شهید بابایی، از رویدادهای رقابتی مسئله محور حمایت به عمل می آورد.

در این راستا مؤسسه هدایت تخصصی رضوان شریف به عنوان یکی از کارگزاران رسمی بنیاد ملی نخبگان در برگزاری رویدادهای مسئله محور، با همکاری پژوهشکده شهید رضایی دانشگاه صنعتی شریف سومین دوره ره نشان را با هدف شناسایی دانشجویان مستعد، توانمندسازی حول مسائل صنعتی، تیم سازی و اتصال این دانشجویان به مجموعه های فناور و صنعتی برگزار می کند.

در این دوره شرکت های فناور و صنعتی با تعریف پروژه و راهبری تیم ها، زمینه جذب دانشجویان و فارغ التحصیلان مستعد را تحت حمایت بنیاد ملی نخبگان فراهم می سازند.

با عنایت به وجود حمایت از انجمن های علمی تحت پوشش، در راستای مسئولیت اجتماعی این انجمن در جهت بهبود عملکرد و توسعه فعالیت های دانشجویی در سراسر کشور؛ همچنین ایجاد همکاری پایدار با موسسه هدایت تخصصی رضوان شریف، تفاهم نامه ای بین، انجمن علمی موتور ایران و موسسه هدایت تخصصی رضوان شریف(کارگزار رسمی بنیاد ملینخبگان) منعقد شد.

لذا طی این فراخوان از شرکت های مرتبط با حوزه های انرژی، آب و محیط زیست، حمل و نقل، هوشمند سازی و زیست فناوری جهت تعریف پروژه در مسابقه ره نشان دعوت به عمل می آید تا توسط انجمن به این موسسه معرفی گردند.
امید است با استعانت از خداوند متعال بتوانیم گامی موثر در جهت پیشرفت روز افزون علمی کشور عزیزمان برداریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *