برگزاری چهارمین دوره انتخابات مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده (نوبت اول)انجمن علمی موتور ایران

بدینوسیله از کلیه اعضای محترم پیوسته انجمن دعوت می نماید تا در مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده(نوبت اول) انجمن که در تاریخ ۱۳۹۸/۷/۱۷ برگزار می گردد حضور به هم رسانند.دستورات جلسه به شرح زیر خواهد بود:
۱) ارائه گزارش عملکرد هیات مدیره انجمن
۲) ارائه و تصویب سند راهبردی ۵ ساله انجمن
۳)انتخابات چهارمین دوره هیات مدیره و بازرسان قانونی
همچنین از کلیه اعضای پیوسته که تمایل دارند در چهارمین دوره انتخابات هیات مدیره و بازرسان قانونی انجمن نامزد(کاندید) شوند, درخواست می شود تا فرم تقاضای نامزدی(کاندیداتوری)را تکمیل نموده و حداکثر تا تاریخ ۱۳۹۸/۷/۱۵به همراه مدارک ضمیمه به دبیرخانه انجمن ارسال نمایند.
موارد قابل توجه کلیه اعضا:
۱) تنها افرادی که تا تاریخ ۱۳۹۸/۷/۱۵ اقدام به تکمیل فرم تقاضای نامزدی(کاندیداتوری) نموده و مدا رک کامل خود را به دبیرخانه انجمن ارسال نمایند, امکان نامزدی در انتخابات هیات مدیره و بازرسان انجمن را خواهند داشت.
۲) علاوه بر تکمیل فرم, ارسال کارنامک(رزومه), تصویر کارت عضویت, کارت ملی و شناسنامه و ارسال اهداف و برنامه های خود در انجمن(حداکثر در ۲ صفحه) الزامی است.
۳) کلیه اعضای پیوسته انجمن تنها در صورت معتبر بودن تاریخ عضویتشان از حق مشا رکت در انتخابات و فرایند رای گیری برخوردارند.
۴) آخرین مهلت تمدید عضویت اعضای پیوسته جهت مشارکت در انتخابات حداکثر تا ۲ روز قبل از برگزاری مجمع است.
۵) به همراه داشتن اصل کارت ملی و اصل کارت عضویت در روز برگزاری مجمع, الزامی است.
۶) اعضای پیوسته ای که امکان حضور در مجمع و انتخابات هیات مدیره و بازرسان را ندارند, می توانند به یکی دیگر از اعضای پیوسته انجمن جهت شرکت در مجمع و انتخابات وکالت دهند.در اینصورت تکمیل فرم وکالت و تحویل آن به وکیل, الزامی است.
۷) هرعضو پیوسته انجمن مجاز است تنها و تنها وکالت یک نفر را برعهده داشته باشد. در اینصورت به همراه داشتن اصل فرم وکالت موکل الزامی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *